تخفیف ویژه 10 درصدی بازدیدکنندگان وب سایت برای تمام خدمات کلینیک کد تخفیف : drsadeghioff10 (جهت بهره مندی از تخفیف به کلینیک مراجعه و یا تماس بگیرید )

Table of Contents

هالیوود اسمایل

(کلینیک دندانپزشکی دکتر الهه صادقی)

همانطور که می دانید بهبود لبخند و داشتن لبخند زیبا توسط دندانپزشک زیبایی (کلینیک دندانپزشکی دکتر الهه صادقی) از طریق یک یا چند روش زیبایی دندان ازجمله درمان لمینت دندان، ونیر یا کامپوزیت ونیر،بلیچینگ (سفید کردن دندان) ، ایمپلنت دندان و همچنین روکش ها و پروتزهای متحرک و ثابت دندان اصلاح لبخند لثه ای و … انجام می شود. با انجام این درمان ها در کلینیک دکتر الهه صادقی توسط دکتر الهه صادقی رنگ دندان، شکل و فرم دندان، و سایر موارد در دندان ها اصلاح می شود و شما به لبخند دلخواهتان می رسید.

درمان ایمپلنت دندان  

درمان ایمپلنت دندان گزینه مناسبی برای افرادی که یا چند دندان خود را از دست داده اند می باشد که در کلینیک دندانپزشکی دکتر الهه صادقی انجام می شود 

 لمینت دندان

درمان لمینت دندان که امروزه طرفداران بسیاری در بین درمان های ترمیمی و زیبایی دندانپزشکی پیدا کرده است یکی از راه های دستیابی به لبخند هالیوودی می باشد.

روکش های دندان

یکی دیگر از خدماتی که می توانید در کلینیک دندانپزشکی دکتر الهه صادقی برای دستیابی به لبخند هالیوودی روکش های دندان می باشد که به عنوان یک روش ترمیم سریع دندان های آسیب دیده شناخته شده است.

بلیچنگ (سفید کردن دندان)

درمان بلیچینگ یا سفید کردن دندان یکی از متداولترین روش ها برای اصلاح طرح لبخند است که برای افرادی که به دنبال داشتن لبخند زیبا با صرف زمان بسیار کم هستند، مناسب است.

همچنین دکتر الهه صادقی در باره باندینگ دندان می گوید که بهتر است بدانید که باندینگ دندان یک روش دندانپزشکی مطمئن و بی خطر می باشد که برای دندان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که ترک خورده و یا تغییر رنگ داده اند. همچنین از این درمان می توان برای حذف فضاهای خالی بین دندان ها و نیز تغییر اندازه یا شکل دندان استفاده کرد.