تخفیف ویژه 10 درصدی بازدیدکنندگان وب سایت برای تمام خدمات کلینیک کد تخفیف : drsadeghioff10 (جهت بهره مندی از تخفیف به کلینیک مراجعه و یا تماس بگیرید )

کامپوزیت ونیر در زعفرانیه

کامپوزیت ونیر یکی از موادی است که امروزه در دنیای دندانپزشکی بسیار پر کاربرد و پر طرفدار شناخته شده است  کامپوزیت ونیر به موادی خمیر مانند می گویند که پزشک با استفاده از آن دندان های پوسیده ، شکسته ، ترک خورده یا سیاه شده را ترمیم می کند .

درمان کامپوزیت ونیر در زعفرانیه در کلینیک دکتر الهه صادقی موجب زیبا سازی دندان و سفید کردن دندان می شود بدون اینکه هیج تراشی بر روی دندان صورت گیرد، همچنین در درمان کامپوزیت ونیر به دندان ها آسیبی وارد نمی شود .

چگونه می توان از درمان کامپوزیت ونیر در زعفرانیه در درمان های زیبایی استفاده کرد ؟

در برخی از مواقع امکان دارد که ما نتوانیم به خوبی از دندان های خود مراقبت کنیم و باعث از بین رفتن زیبایی دندان های خود می شویم طوری ممکن است که رنگ و فرم دندان هایمان تغییر کند و یا به علت خوردن مواد غذایی سفت دندان هایمان لب پر شود ، درچنین مواقعی دندانپزشک مربوطه با درمان کامپوزیت ونیر ایراد های دندانی را برطرف می سازد و رنگ دندان، اندازه و فاصله نامناسب آن ها را درست می کند و در کل زیبا سازی دندان ها را برای بیمار تامین می کند.

مدت دوام درمان کامپوزیت ونیر چقدر است : 

 ماندگاری درمان کامپوزیت ونیر های دندان بالا می باشد اما به یاد داشته باشید که احتیاج به مراقبت های لازم دارد و فرد باید موارد بهداشتی و نیز اصول تغذیه ای را رعایت کند تا عمر کامپوزیت ها را به بیش از 10 سال برساند .

مراقبت های توصیه شده در کلینیک دکتر الهه صادقی بعد از درمان کامپوزیت ونیر :

  • برای مراقبت بیشتر از کامپوزیت ونیر دندان هایتان به صورت مرتب و روزانه مسواک بزنید.
  • توجه داشته باشید که استفاده ازمسواک به تنهایی قادر به نظافت تمام فواصل بین دندانی نیست پس بهتر است از نخ دندان نیز استفاده کنید.
  • دقت داشته باشید که خوردن مواد غذایی سفت می تواند به دندان های کامپوزیت شده ، آسیب وارد کند و آن ها را دچار ساییدگی کند.
  • بعد از خوردن مواد غذایی رنگی مانند چای و قهوه و …  دندان های خود را مسواک کنید، زیرا کامپوزیت ها نیز خاصیت رنگ پذیری دارند و دچار تغییر رنگ می شوند .