تخفیف ویژه 10 درصدی بازدیدکنندگان وب سایت برای تمام خدمات کلینیک کد تخفیف : drsadeghioff10 (جهت بهره مندی از تخفیف به کلینیک مراجعه و یا تماس بگیرید )

کلینیک دندانپزشکی دکتر الهه صادقی

تیم تخصصی ما در مجموعه کلینیک دکتر الهه صادقی شامل متخصص پوست و مو، متخصص و جراح فک و صورت، متخصص زیبایی، جراح – دندانپزشک و پزشک زیبایی ارائه خدمات درمانی و زیبایی تخصصی را به مراجعین گرامی در دو فیلد پوست و مو و دندانپزشکی با بهره مندی از دانش روز دنیا با هدف ارائه خدمات شایسته و با کیفیت برعهده دارند

 

همراهی چندین ساله 

دکتر الهه صادقی

جراح و دندانپزشک

جراح ایمپلنت های دندانی دارای رتبه ممتاز

جراح و ترمیمی ونیرهای پرسلن

دندانپزشکی مدرن و زیبایی

دارای مدرک ایمپلنت های دندانی و پریودنتال

گواهی ایمپلنت های دندانی دکتر الهه صادقی با رتبه ممتاز 

گواهی دکتر الهه صادقی از سمپوزیوم دندانپزشکی مدرن در ایران

گواهی دوره  ایمپلنتولوژی T.B.R دکتر الهه صادقی

گواهی ونیرهای پرسلن ترمیمی و زیبایی دکتر الهه صادقی

گواهی  جراحی و پروتز داخلی و ایمپلنت دندان دکتر الهه صادقی

گواهی دوره جامع ایمپلنتولوژی DIO دکتر الهه صادقی

گواهی دکتر الهه صادقی از اولین کنگره منطقه ای FDI ایران

گواهی دکتر الهه صادقی از سمپوزیوم دندانپزشکی مدرن در ایران

گواهی ایمپلنت های دندانی دکتر الهه صادقی

کلینیک دکتر الهه صادقی

کلینیک دندانپزشکی دکتر الهه صادقی در زعفرانیه با بهره مندی از همکاری متخصصان مجرب و اساتید دانشگاهی و تجهیزات مدرن و تکنولوژی نوین دندانپزشکی در سال 1398 فعالیت خود را آغاز نموده است و در محیطی مناسب و در خور شأن شما عزیزان پذیرای شما می باشد. از اهداف کلینیک دندانپزشکی دکتر الهه صادقی خدمت رسانی به هموطنان عزیز مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد، لذا همواره با بکارگیری بهترین و مرغوب ترین مواد دندانپزشکی و به روزترین تکنولوژی های زیبایی همتراز با معتبر ترین کلینیک های کشور سعی در ارتقاء کیفیت خدمات در جهت حفظ و بهبود سلامتی مراجعین محترم دارد. بر این اساس با افتخار و اطمینان کامل خدمات خود را بصورت تضمینی و با گارانتی واقعی ارائه می کند.

کلینیک دکتر الهه صادقی خدمات دندانپزشکی زیبایی ، ایمپلنت دندان ، اوردنچر ، هالییود اسمایل ، طراحی لبخند و پروتز های ثابت و متحرک را در زمینه دندانپزشکی و خدمات ژل  ، فیلر ، مزوتراپی لاغری ، کاشت مو ، تقویت موهای نازک و رفع افتادگی پلک را در زمینه پوست و مو ارائه میدهد.

آدرس

زعفرانیه ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از پل پارک وی ، خیابان میرشریفی ، پلاک ۹ ،  طبقه ۷ ،  واحد۷۴

تماس

22016608 (021)

22017099 (021)

22016724 (021)

09353073078

info@drsadeghiclinic.com

 ساعات کاری کلینیک دکتر الهه صادقی

شنبه تا پنجشنبه :    20:00- 10:00

کلینیک پوست و مو ، زیبایی و دندانپزشکی دکتر صادقی آماده ارائه خدمات زیبایی ، بوتاکس و ژل ، فیلر ، لیزر موهای زائد ، دندانپزشکی زیبایی ، کاشت دندان و ایمپلنت دندان می باشد