تخفیف ویژه 10 درصدی بازدیدکنندگان وب سایت برای تمام خدمات کلینیک کد تخفیف : drsadeghioff10 (جهت بهره مندی از تخفیف به کلینیک مراجعه و یا تماس بگیرید )

کامپوزیت ونیر درمان زیبایی پرطرفدار

( کامپوزیت ونیر در شمال تهران )

کامپوزیت ونیر در شمال تهران

کامپوزیت ونیر در شمال تهران با نام های (ونیر یک جلسه ای) ، (کامپونیر) ، (ونیر های رزین کامپوزیتی) و در بعضی موارد (باندینگ کامپوزیت) هم شناخته می شوند. لمینت نسبت به ونیر کامپوزیت روش تهاجمی تری برای برگرداندن لبخند به شمار می رود. در صورتی که دندان هایتان دچار شکستگی یا آسیب دیدگی شده است، ونیر های رزین کامپوزیت بهترین گزینه برای نصب شدن مستقیم روی دندان ها و همراه داشتن ظاهری زیبا می باشند.

 

کامپوزیت ونیر یک جایگزین مناسب :  

ونیر کامپوزیت جایگزین محافظه کارانه تری از لمینت به شمار می رود که از جنس رزین نیمه شفاف بوده و تنها در یک جلسه توسط دندانپزشک با ظرافت روی دندان فرد نصب و محکم می شود. ونیرکامپوزیت ها متنوع تر و مقرون به صرفه تر از لمینت ها می باشند.

 

مزایای کامپوزیت ونیر :

ونیر کامپوزیت ها به دلیل مقرون به صرفه بودن، سریع انجام شدن و داشتن ظاهری زیبا و طبیعی در بین مردم از محبوبیت ویژه ای برخوردارند. می توان بسته به تمایل بیمار روی هر تعداد از دندان های وی کامپوزیت نصب کرد و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. هزینه ی ساختن لبخندی زیبا با ونیر کامپوزیت، بسیار کمتر از لمینت می باشد. کامپوزیت ها می توانند جایگزین های مناسبی برای لمینت های سرامیکی باشند و نقص های بسیاری که ممکن است شما را از داشتن لبخندی زیبا منع کند را برطرف می کنند.

 

کامپوزیت ها تنها سطح جلوی دندان ها را پوشش می دهند در نتیجه بیشتر دندان سالم می ماند و نیاز به تراش چندانی ندارد هر چند که روش های بدون تراش نیز به دنیا معرفی شده است. در واقع میزان تراش دندان به طرح و شکل اولیه دندان ها منوط است و گاه ممکن است هیچ نیازی به تراشیدن دندان نباشد. بهتر است بدانید که کامپوزیت ونیر به دلیل اینکه تراش کمتری بر روی دندان اعمال می کند و آسیب کمتری به دندان می رساند و همچنین هزینه کمتری که برای بیمار به همراه دارد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.