تخفیف ویژه 10 درصدی بازدیدکنندگان وب سایت برای تمام خدمات کلینیک کد تخفیف : drsadeghioff10 (جهت بهره مندی از تخفیف به کلینیک مراجعه و یا تماس بگیرید )

مراقبت های بعد از ایمپلنت دندان 

(کلینیک دندانپزشکی دکتر الهه صادقی)

بعد از انجام جراحی درمان ایمپلنت دندان، رعایت مراقبت های توصیه شده توسط دندانپزشک باید مورد توجه قرار گیرد که این مراقبت‌ ها برای هر بیمار با توجه به دستور پزشک متفاوت است.

اگر دندانپزشکتان بعد از جراحی ایمپلنت دندان آنتی بیوتیک تجویز کرده است حتما مصرف کنید زیرا آنتی بیوتیک باعث جلوگیری از عفونت می شود.

بعد از جراحی ایمپلنت دندان با گذشت ۱ الی ۲ روز بعد از هر وعده غذایی لازم است دهان و دندان با استفاده از مسواک نرم و خمیر دندان تمیز شود.

بعد از جراحی ایمپلنت دندان در صورت وجود دردهای شدید استفاده از دهان شویه‌ های ضد باکتریایی طی دو هفته اول پس از جراحی ایمپلنت توصیه می شود.

بعد از جراحی درمان ایمپلنت دندان استراحت برای ۴۸ ساعت اول ضروری می باشد. پس از گذشت ۴۸ ساعت از درمان  به تدریج می‌ توان به فعالیت‌ های عادی پرداخت.

بعد از جراحی درمان ایمپلنت دندان تا قبل از رفع بی‌حسی از خوردن مواد غذایی و مایعات داغ باید پرهیز کنید.

اگر بعد از جراحی ایمپلنت دندان شاهد خونریزی بودید با فشار دادن گاز استریل در ناحیه دندان به مدت ۳۰ تا ۶۰ دقیقه خونریزی را متوقف کنید.