تخفیف ویژه 10 درصدی بازدیدکنندگان وب سایت برای تمام خدمات کلینیک کد تخفیف : drsadeghioff10 (جهت بهره مندی از تخفیف به کلینیک مراجعه و یا تماس بگیرید )

دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه

(کلینیک دندانپزشکی دکتر الهه صادقی)

روکش های زیبایی دندان در دندانپزشکی ترمیمی, نوعی ترمیم مصنوعی است که روی بخش باقی مانده دندان تراش داده شده، قرار داده می‌ شود تا دندان را تقویت کند و شکل دندان طبیعی را به آن بدهد.

   انواع روکش های ترمیمی و زیبایی دندان در دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه

روکش زیرکونیوم

روکش زیرکونیوم به صورت دیجیتالی در مطب های دندانپزشکی مجهز به سخت‌ افزار و نرم‌ افزارهای مخصوص و یا در لابراتوار دندانپزشکی ساخته می‌ شود. 

روکش‌ های تمام سرامیکی یا تمام پرسلینی

بهتر است بدانید که روکش های سرامیکی دندان در دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه  شباهت بیشتری به رنگ طبیعی دندان ها دارند و برای بیماران دارای حساسیت به فلز گزینه مناسب تری می باشند.

روکش تمام رزینی

هزینه روکش رزینی نسبت به دیگر روکش‌ ها پایین تر می باشد اما بهتر است بدانید که این نوع از روکش های زیبایی به مرور زمان ساییده می‌ شوند.

روکش پرسلینی جوش خورده به فلز

یکی دیگر از روکش های زیبایی دندان در دندانپزشکی ترمیمی روکش های پرسلینی جوش خورده به فلز می باشد که این نوع روکش ها همرنگ با دندان‌ های مجاور بیمار انتخاب می‌ شود و برخلاف روکش فلزی رنگ آن کاملاً با دندان‌ های خود بیمار همخوانی دارد. اما این نوع روکش در مقایسه با روکش‌ های فلزی یا رزینی بیشتر باعث ساییدگی دندان مقابل می‌ شود.

روکش استیل ضد زنگ

جالب است بدانید که روکش‌ های استیل روکش‌ های آماده‌ ای هستند که به صورت موقت روی دندان‌ های دائمی بیمار قرار داده می‌ شود تا از دندان یا پرکردگی دندان در مدت زمانی که برای ساخت روکش های دائمی صرف می شود از دندان ها محافظت کند. روکش استیل عموماً روی دندان تراش داده شده کودکان قرار داده می‌ شود تا کل دندان را بپوشاند و از آن در برابر پوسیدگی بیشتر محافظت کند.

مزایای روکش دندان

  • ترمیم دندان آسیب دیده
  • اصلاح بد شکلی های دندان
  • از روکش های دندان به عنوان نگهدارنده‌ پل دندان نیز استفاده می شود
  • تقویت کننده‌ استحکام دندان