تخفیف ویژه 10 درصدی بازدیدکنندگان وب سایت برای تمام خدمات کلینیک کد تخفیف : drsadeghioff10 (جهت بهره مندی از تخفیف به کلینیک مراجعه و یا تماس بگیرید )

تزریق چربی در زعفرانیه

تزریق در ناحیه صورت

(کلینیک پوست و مو دکتر الهه صادقی)

همانطور که می دانید در میان قسمت های مختلفی از بدن ما صورت اولین قسمتی است که آثار پیری در آن ظاهر می شود. با گذشت زمان چربی صورت به دلیل افزایش سن و از بین رفتن مواد مغذی کاهش می یابد این چربی کاهش یافته موجب کاهش حجم بخش های مختلف صورت، خصوصا زیر چشم، گونه، و لب ها می شود اما خوشبختانه امروزه می توان قسمت هایی از پوست صورت که دچار کاهش حجم می شود با تزریق چربی که از خود فرد گرفته می شود به ناحیه مورد نظر تزریق می گردد پر نمود و کاهش حجم را اصلاح کرد

چه افرادی نمی توانند تزریق چربی ( تزریق چربی در زعفرانیه ) انجام دهند :

همه افراد کاندیدای مناسبی برای جراحی تزریق چربی نیستند. شرایط زیر، بیماران را در معرض خطر مشکلات جدی قرار می ‌دهد. در کلینیک دکتر الهه صادقی ( درمان تزریق چربی  در زعفرانیه ) برای این افراد انجام نمی پذیرد :

1_ شیمی درمان 

2_ مشکلات قلبی

3_ سرکوب شدن سیستم بدنی 

4_ مصرف آکوتان در طی ماه های اخیر

تزریق چربی در زعفرانیه چه مزایایی دارد :

1_ جوانسازی پوست صورت

2_ تزریق چربی بافت پوست را بهبود می بخشد

3_ تغییر بدشکلی های به وجود آمده را اصلاح می کند

4_ چربی انتقال یافته به صورت می تواند 3 تا 5 سال دوام داشته باشد

تزریق چربی در ناحیه صورت

مراقبت های که بعد از تزریق چربی باید رعایت کنیم : 

1_ توصیه می شود که از مصرف هرگونه آسپیرین یا داروهای ضد التهابی به مدت دو هفته بعد از عمل خودداری کنید

2_ توصیه می شود بعد از تزریق چربی به مدت سه هفته بعد از عمل، از هر گونه فشار یا ورزش شدید خودداری کنید. بدن شما برای بهبودی کامل نیاز به استراحت دارد.

3_ حداقل ۴ هفته بعد از عمل جراحی از انجام مالش یا ماساژ خودداری کنید و زخم‌های خود را در معرض هیچگونه تنش و فشاری قرار ندهید.